Pieredzes stāsti

Zane

krūts piena dāvinātāja

Mani sauc Zane, un es biju krūts piena dāvinātāja. Sagaidot savu mazuli dzemdību zālē, biju apmulsusi - man nebija ne mazākās nojausmas, kā zīdīt savu bērniņu un vai man vispār būs piens, lai to darītu. Pēc milzīgiem emociju virpuļiem es beidzot sapratu, ka man ir piens un viss notiek. Bieži sievietes pūra lādē saņem padomus par to, ka piens var vienkārši pazust tikpat ātri kā uzradies, tāpēc vajagot krāt nebaltai dienai.

Tā sākās mans “piena bankas” stāsts saldētavas pirmajā atvilktnē, kas pēc tam jau ieņēma arī otro atvilktni un beigu beigās arī vīramātes saldētavu. Tam visam pa vidu zīdīšana noritēja - un joprojām norit - veiksmīgi un brīnišķīgi, un šie krājumi potenciāli skatījās uz utilizēšanu. Biju ieguldījusi stundām ilgu darbu, no sirds dziļumiem apzinājos tā vērtību un šie krājumi tika veidoti ar lielu mīlestību, tāpēc izmešana vienkārši nebija opcija. Vairākās sociālo tīklu vietnēs piedāvāju šos krājumus kādam uzdāvināt, taču saskāros ar daudziem negatīviem komentāriem, kas bija pilni dezinformācijas un aizspriedumu. Tam par spīti pēc kāda laika mani uzmeklēja ģimene, kurai donores krūts piens principā bija izdzīvošanas jautājums. Ātri un operatīvi sazinājos un nodevu savus krājumus, arī draudzene atbrīvoja savas saldētavas atvilktni un nodeva pienu tālāk tai pašai ģimenei.

Prieks un gandarījums par paveikto bija neizmērojams un tas joprojām spēlē lielu lomu manā dzīvē, jo ļāva man piedzīvot beznosacījumu uzticēšanos un mīlestību.

Mana mīlestība pret manu mazuli radīja šo perfekto ēdienu un milzīgā uzticība, ko saņēmu no māmiņas, kuras bērnam tas bija vienīgais iespējamais uzturs, mani iedvesmoja ar to dalīties arī tālāk. Cik lieliski, ka tagad arī citām mammām būs iespēja piedzīvot šādu kopienas mīlestību!

Lasīt vairāk

Vairāk stāstu

Ilze

krūts piena dāvinātāja

"Tiesa, sākotnēji nezināju, kā viss notiks - vai būs jāveic kādas pārbaudes, bet arī no tā nenobijos. Jutos gandarīta un priecīga, ka spēju ar savu pieniņu izbarot ne vien savu mazulīti, bet vēl kādu."

Lasīt visu stāstu

Grēta

krūts piena dāvinātāja

"Kad biju beigusi zīdīt savu bērniņu, sapratu, ka saldētavā joprojām ir rezerves ar atslaukto pienu, kuru mans mazulis vairs nevēlējās lietot uzturā. Tāpēc sāku meklēt alternatīvas un apsvērt, ko darīt ar uzkrāto pienu."

Lasīt visu stāstu

Laisma

krūts piena dāvinātāja

“Māsas mazulis bija vien pāris dienas vecs, kad radās situācija, ka māsai jādodas uz akūtu aklās zarnas operāciju. Tā kā es joprojām zīdīju savu bērniņu, tad šķita loģiski, ka pāris dienas varu zīdīt arī viņas bērniņu."

Lasīt visu stāstu

Anna*

krūts piena saņēmēja (*vārds mainīts, vēlas palikt anonīma)

"Cik tālu tu esi gatava iet, kad uz spēles ir likta tava bērna veselība?! Tā es varētu raksturot savas sajūtas un notikumus, kad mana bērna svars bija nokritis kritiski zemu."

Lasīt visu stāstu

Informācija iepazīšanai

Platforma darbojas kā tehnisks resurss, kas sniedz ar mātes piena apmaiņas procesu saistītu informāciju, kā arī ļauj ievietot un iegūt informāciju par mātes piena dāvinātāju un saņēmēju nolūkā padarīt iespējamu šo personu saziņu. Mātes piena apmaiņas process, par kuru savstarpēji vienojas tikai mātes piena dāvinātājs un saņēmējs, nav un nedrīkst tikt saistīts ar platformu vai platformas uzturētāju, šis process ir brīvprātīgs, nekomerciāls un nereglamentēts.

Viss platformā esošais saturs par mātes piena apmaiņas procesu, mātes piena dāvinātāju un saņēmēju kalpo tikai informatīvam mērķim. Šis saturs nav un nevar tikt iztulkots kā ieteikums, padoms, rekomendācija u.tml. rīkoties noteiktā veidā. Visus riskus, kas saistīti ar paļaušanos uz platformas saturu, nes tikai pats platformas satura izmantotājs; nedz platformas uzturētājs, nedz personas, kuru viedokli platformas uzturētājs ir publiskojis platformā, paršiem riskiem nav atbildīgi.

AR MEDICĪNU SAISTĪTOS JAUTĀJUMOS JĀKONSULTĒJAS AR ĀRSTU VAI, KUR TAS IR PIEMĒROJAMS, AR CITU ATTIECĪGO VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTU. ŠĀDU KONSULTĀCIJU NEVAR AIZSTĀT PLATFORMAS SATURS.

ATTIECĪBĀ UZ PLATFORMAS DARBĪBAS NODROŠINĀŠANU NAV SNIEGTAS NEKĀDAS GARANTIJAS. PLATFORMAS UZTURĒTĀJS UN PERSONAS, KURU VIEDOKLI PLATFORMAS UZTURĒTĀJS IR PUBLISKOJIS PLATFORMĀ, APROBEŽO SAVU ATBILDĪBU MAKSIMĀLĀ APJOMĀ, KĀDĀ TO PIEĻAUJ PIEMĒROJAMIE NORMATĪVIE TIESĪBU AKTI.